Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

III miejsce dla Lilly May Niezabitowskiej!!!

Contributed by kotwica on 11-05-2016 - 05:41

Picture 0 for III miejsce dla Lilly May Niezabitowskiej!!!

3 miejsce dla

Lilly May Niezabitowskiej w Memoriale Ottona Weilanda!!!

6-8 maja 2016 w miejscowości Charzykowy koło Chojnic nad Jeziorem Charzykowskim, odbywał się Memoriał Ottona Weilanda. Są to cykliczne regaty w, których co roku udział bierze ogromna liczba zawodników. W tym roku na starcie stanęło 254 zawodników z całej Polski. Reprezentacja Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg w składzie Lilly May Niezabitowska, Aleksandra Bobula, Aleksandra Mac, Barbara Malarz, Wiktor Ciołkowski, Blanka Bobula i Alicja Kolasa zaprezentowała się znakomicie.....

Dwukrotnie na podium stanęła Lilly May Niezabitowska zajmując 3 miejsce wśród dziewczyn oraz 12 open (chłopcy i dziewczynki), bardzo niewiele brakło Oli Bobuli do miejsc na podium. Tak jak zapowiadałem w marcu forma naszych zawodników jest wysoka ale jeszcze nie najwyższa. Największe regaty jeszcze przed nami i dużo pracy też. Bardzo dobrze spisały się najmłodsze zawodniczki z klas pływacko -żeglarskich; - Blanka Bobula (rocznik 2007) zajęła IV miejsce w kategorii do lat 9 - Alicja Kolasa (rocznik 2006) zajęła 85 miejsce wśród dziewcząt. Miejsce Ali jest nieobiektywne ponieważ nie mogła ona żeglować w sobotę z powodu ogromnego bólu głowy. Wyniki Ali są tylko z niedzieli. Reasumując kolejno miejsca naszych zawodników: - Lilly May Niezabitowska 3 miejsce - Aleksandra Bobula 8 miejsce - Aleksandra Mac 18 miejsce - Barbara Malarz 22 miejsce - Blanka Bobula 52 miejsce oraz 4 w kategorii do lat 9 - Alicja Kolasa 85 miejsce - Wiktor Ciołkowski 40 miejsce OPEN by Janusz Bobula
 

podkarp.png

stacjameteo.jpg nowyb-nofal.jpglogo_1.jpgpod-zaglami-leliwy.jpg Windguru Jezioro Tarnobrzeskie  plo.jpg strefawiatru_1.jpg

PARTNERZY:

pzz_1.jpgozzlog_1.pngsp3.jpglogo-delfin.jpgmosir.jpgtdk.jpgtinfo.jpgmosir-sandomierz.jpg

SPONSORZY:

forbet_1.jpg